1. FC Slovácko BFC HlučínSK Hanácká Slavia Kroměříž1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínFC Zbrojovka Brno BSK UničovFC StráníMFK Karviná BTJ Start BrnoFC ZlínskoTJ Unie Hlubina

Rosice

Start Brno

27.10.2024 | 14:30

Rosice

Start Brno

27.10.2024 | 14:30

Přinášíme vám výsledky zápasů blanenských mládežníků včetně programu blížících se utkání. Dorostenci bodovali v Rosicích a první zápasy za sebou mají také žáci. Tento týden čeká dorost i žáky anglický týden. Hodnocení zápasů dorostu provedl již tradičně kouč Erik Mihola, zápas starších žáků rozebral Radim Farník.

FC Slovan Rosice U19 - FK Blansko U19 1:1 (0:1)
Branky: 63. Kudělka - 27. Setnička
Sestava: Tenora - Fojtík, Ščučka (C), Nejezchleb - Brázda, Němec, Müller, Badal - Setnička, Doležal, Valenta
Náhradníci: Sedláček, Sedlák, Šulc, Jonáš, Klimeš, Sommer, Petržela

Hodnocení trenéra Erika Miholy:
V Rosicích jsme předvedli velmi dobrý výkon, hra měla vysokou úroveň. Dobře jsme kombinovali, tempovali hru a dostávali se do šancí. Bohužel ze 7 samostatných nájezdů jsme vytěžili jen jednu branku. Soupeř v prvním poločase hrozil z rychlých protiútoku, ale naše obrana si s nimi porodila. Ve druhém poločase jsme kontrolovali hru a neustále hrozili po kombinacích, ať už z křídla, nebo středem hřiště. Bohužel jsme po naší standartní situaci jedinkrát propadli, soupeř toho využil a srovnal. I v závěru jsme mohli vstřelit další dvě nebo tři branky, ale asi nám nebylo přáno. Kluků za výkon nemohu nic vytknout. Doufám že se to ve středu na ČAFCe otočí a začne nám to padat.

FC Slovan Rosice U17 - FK Blansko U17 2:3 (0:2)
Branky: 59. Hrouzek, 69. vlastní - 27. Svoboda (pen.), 29. Sommer, 64. Skoták
Sestava: Petržela - Sommer (C), Tenora, Dočekal - Mikulášek, Klimeš, Svoboda, Fuxa - Šváb, Šulc, Skoták
Náhradníci: Matal, Khalab, Závodník, Terer, Novotný

Hodnocení trenéra Erika Miholy:
Naše sedmnáctka v prvním poločase herně dominovala, na to, že s kluky pracujeme krátce, je vidět obrovský progres. Po gólech Svobody a Sommera jsme zaslouženě vedli v poločase 0:2. Kluci ve druhé půli malinko polevili v koncentraci a soupeř toho využil, zatlačil nás a my měli trošku problém se z některých situaci dostat. Rosice snížili a hráči se začali bát o výsledek, dobře zareagovali starší hráči a nabádali ke klidu a stejné hře. Skvělé se profiluje Míchal Skoták, který ze 40m preloboval brankáře. Působí klidně umí si najít prostor ve vápně a zakončit. Doufám že mu vydrží zdraví a úsilí, do budoucna z něj může být zajímavý hráč. Musím uznat, že Rosice byly ve druhé půli lepším týmem a asi by si zápas zasloužil remízu.

FK Blansko U15 - MSK Břeclav U15 2:2 (1:1)
Branky: 8. Simek, 35. Wutka - 29. a 46. Kovalenko
Sestava: Petříček - Slouka, Šamalík, Zouhar Michal, Beránek, Simek, Moravec Jan, Feilhauer, Žáček (C), Wutka, Kuběna
Náhradníci: Strelička Theodor, Šemora, Pavlů, Ševčík, Illek, Škvarenina

Komentář trenéra Radima Farníka:
„Anglický týden jsme začali 1. mistrovským zápasem proti Břeclavi. Od úvodních minut jsme působili sebevědomým dojmem a soupeře nepouštěli na naši polovinu. V 8. minutě se po rohovém kopu nejlépe zorientoval Simek, když následně svým důrazem a chutí vstřelit první gól v nové sezóně skóroval na 1:0. Soupeř ale nic nezabalil a postupně se dostával do hry. Chvilka nepozornosti a nepřesné rozehrání z našeho obranného pásma stačilo k vyrovnání na 1:1 v minutě 29., když houževnatý Bohdan Kovalenko obstřelil našeho gólmana - 1:1. Hra se přelévala z jedné strany na druhou bez větších šancí na obou stranách. Po rohovém kopu Simka se dostal míč k Wutkovi, který pohotovou dorážkou rozvlnil síť a poslal nás do vedení - 2:1. Břeclavští ale nechtěli trávit 92 km na zpáteční cestě v autobuse s pocitem prohry, a tak bojovali, jak jen mohli. Na jejich hře to bylo znát a nejednou musel náš stoper Michal Zouhar "hasit" naplno rozjetého Kovalenka. Při jednom z několikátého nakopnutého míče za obranu si míč již ve vápně Bohdan v rychlosti posunul a náš stoper byl v souboji o trochu později. Následoval pokutový kop, který samotný Bohdan proměnil - 2:2. Vyrovnané utkání nakonec přineslo zaslouženou dělbu bodů pro oba týmy. Další utkání odehrajeme již v úterý 27.8. na domácím hřišti proti Bohunicím od 16:00 hodin.

FK Blansko U13 - MSK Břeclav U13 2:5 (0:3)
Branky: 42. a 44. Alchamaa - 4., 23. a 38. Herůfek, 9. Kolaja, 51. Abrman
Sestava: Berec - Baláž, Bednář, Farník (C), Alchamaa, Bárta, Hrymut, Kovář, Moravec Vojtěch, Strelička Bruno, Zouhar Matyáš, Jirků, Novák

Autor - Zdeněk Veselý ml.