3:0

Karviná B

3

0

Přinášíme Vám další porci výsledků mládežnických kategorií včetně programu na následující týden.

Komentář trenéra starších žáků, Radima Farníka, k utkání proti Bohunicím:

V úvodu utkání měl na kopačkách míč více domácí bohunický tým, který se dostával do postupného tlaku, ale připravený Mackanič v naší brance držel pevně nulu za svými zády. Domácí se ale přece jen dočkali ve 24. minutě, když načapal Plíšek z pěkných pětadvaceti metrů našeho gólmana stojícího na úrovni penalty, který neměl nejmenší šanci na míč dosáhnout - 1:0. Do naší největší, a v prvním poločase jediné, šance se dostal Šváb, ale dobrého postavení nevyužil, neboť jeho střela našla dobře postaveného brankáře, který si s přehledem poradil. Do druhé půle jsme nastoupili s obrovskou chuti s výsledkem něco udělat, postupně zvyšovat obrátky a dostávat se před domácí branku a nenechat soupeře tvořit hru. Ve 48. minutě se nám podařilo vybojovat rohový kop, ke kterému se postavil Novotný a perfektně natočený míč na branku trefil hlavou Michal Zouhar, který rozvlnil síť domácích - 1:1. V další části zápasu jsme byli vyrovnaným soupeřem a svou bojovností jsme nepřipustili žádný gól do naší sítě. Do tabulky připisujeme další cenný bod k vytoužené záchraně a budeme se těšit na další zápas na domácí půdě, tentokrát poslední, v sobotu 1.6. 2024 od 9:00 proti týmu Břeclavi.