Uničov

Uh. Brod

04.05.2024 | 10:30

Údolní

Přinášíme Vám další porci výsledků mládežnických kategorií včetně programu na následující týden.

Komentář trenéra Radima Farníka k utkání s ČAFC Židenice:

Ve druhém kole jarní části jsme přivítali poslední tým v tabulce - ČAFC Židenice. Tým přijel na naši půdu perfektně připravený, což se ukázalo v první polovině utkání, když musel náš brankář lovit dvakrát míč z naší branky. Ve druhém poločase jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem, avšak naše neproměněné šance např. penalta Švába nebo břevno po Mikuláškově úniku a 100% tutovce Kováře, nás stály bodový zisk. V úplném závěru utkání pečetil výsledek na 3:0 hostující Polívka a hosté si odvezli cenné 3 body.

Autor - Adam Přikryl