1. FC Slovácko BFC HlučínSK Hanácká Slavia Kroměříž1.SC Znojmo FKFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC Zlín BFK HodonínFC Zbrojovka Brno BFK BlanskoSK UničovFC StráníMFK Karviná BTJ Start BrnoFC ZlínskoTJ Unie Hlubina

Uničov

Blansko

2:1

Blansko

Strání

05.04.2025 | 15:30

Údolní, Blansko

Rozpis zápasů

vs

Uničov

Blansko

2

1

vs

Blansko

Strání

05.04.2025 | 15:30

Údolní, Blansko

Rozpis zápasů
Neděle 31. března byla posledním dnem přestupového období a těsně před jeho koncem doznalo mužstvo staršího dorostu několika změn. V kádru blanenských mladíků končí čtyři hráči dorazového ročníku 2005.

Vyjádření trenéra dorostu Erika Miholy:

„V posledních dnech přestupového období nás opustili hráči ročníku 2005. Šlo o posun v rámci dorostenecké kategorie, kdy díky dobrým výsledkům v podzimní části můžeme tým připravovat na příští sezónu a zkoušet tak hráče z mladšího dorostu. Dominik Buš se vrátil do mateřského klubu Rájce-Jestřebí, Jakub Tesař se rozhodl pokračovat v Drnovicích a Denis Kříž odešel do Bystrce. Lukáš Málek odešel na hostování do Kunštátu, kde bude působit do konce sezóny. Na startu letní přípravy se bude ucházet o místo v našem A-týmu. František Čejka a Vladislav Němec jsou již součástí našeho prvního mužstva. Všem hráčům děkujeme za odvedené výkony a přejeme jim dobré vkročení do mužského fotbalu."