Karviná B

Karviná B

Dnes byl administrativně dotažen příchod dvou ofenzivních hráčů z Vyškova, kterými jsou Ahanna Grant Williams a Danilual Gumnok Thon.

Mladičký Williams (věkem ještě dorostenec!) je hráč s obrovským potenciálem, což ostatně dokazoval již během přípravy, když se celkem pětkrát zapsal mezi střelce. Hráč nigerijského původu může nastupovat jak v útoku, tak na kraji zálohy. Grant vyniká především svou rychlostí a prací s míčem.

Daniluala Gumnok Thona blanenským fanouškům netřeba představovat. Reprezentant Jižního Súdánu působil v Blansku už na podzim a patřil mezi hlavní ofenzivní hrozby. V 8 zápasech si připsal 4 branky a 2 asistence.

U obou hráčů se jedná o hostování do 30.6. 2023. Vítejte v Blansku, kluci!

Zároveň můžeme oznámit další skvělou zprávu. Vedení klubu se podařilo dohodnout se Sigmou Olomouc, že hostování obránce Tomáše Černého bylo změněno v trvalý přestup a stává se tak kmenovým hráčem FK Blansko!

Autor: Zdeněk Veselý ml.