Karviná B

Karviná B

Blanenský kádr opouští oproti jarní části čtyři fotbalisté, kteří byli v klubu na hostování.

Bakr Abdellaoui, Dani Lual a Grant Williams se po konci hostování vrátili do Vyškova. Prvně jmenovaný obratem zamířil do třetiligového Znojma. Dani Lual a Grant absolvovali přípravu s Vyškovem a před jejím koncem zamířili do Lotyšska, kde si již o víkendu připsali debut v týmu Super Nova hrajícího 1. lotyšskou ligu.

V Blansku nebude pokračovat ani univerzál Karel Spáčil, jenž se vrátil do svého mateřského Prostějova a v přípravě natolik zaujal, že si vybojoval místo v druholigovém kádru a v 1. kole Fortuna národní ligy odehrál celých 90 minut a přispěl tak k vítězství Prostějova nad Viktorií Žižkov.

Kluci, děkujeme vám za odvedené služby a přejeme mnoho štěstí v dalších fotbalových krocích!

Bilance v dresu Blanska:
Dani Lual - 22 zápasů, 5 branek + 6 asistencí
Grant Williams - 16 zápasů, 3 asistence
Karel Spáčil - 13 zápasů, 1 asistence
Bakr Abdellaoui - 12 zápasů, 1 asistence

Autoři: Adam Přikryl, Zdeněk Veselý ml.