Karviná B

Karviná B

Mimo kapitána Tomáše Machálka opouští blanenský tým i další hráči.

Nikola Todorič
V Blansku nebude v nadcházející sezóně působit záložník Nikola Todorič. Nikola přišel do Blanska po 6. podzimním kole na hostování z Vyškova. Srbský středopolař chytil svou šanci za pačesy, postupně se stal oporou mužstva a tradičním exekutorem standardních situací. Po konci sezóny se objevil na testech v Prostějově, ale místo v kádru druholigového účastníka si nevydobyl. Vedení klubu se poté snažilo o jeho setrvání v klubu i pro další ročník, hráč má však vyšší ambice než nadále hrát MSFL. V blanenském dresu nastoupil k 26 utkáním a vstřelil 4 branky.

Niko, děkujeme Ti za odvedenou práci a přejeme Ti hodně zdaru v dalších fotbalových krocích!

Štěpán Alexa
V blanenském dresu bohužel končí také mladý talent Štěpán Alexa, který se ze zdravotních důvodů rozhodl pokračovat v kariéře v nižších soutěžích. Ač byl věkem ještě dorostencem, patřil k oporám A-týmu a v loňské sezóně nastoupil ke 30 utkáním v MSFL. K tomu přidal 3 starty v MOL Cupu a 1 branku do sítě prvoligového Zlína. Rovněž pomáhal svým vrstevníkům se záchranou v dorostenecké divizi.

Štěpáne, přejeme Ti především pevné zdraví a doufáme, že Tě v blanenském dresu ještě uvidíme!

David Vitásek
V blanenském dresu nebude dále pokračovat ani brankář David Vitásek z Vyškova, jemuž skončilo hostování. David přišel do Blanska v průběhu podzimu a povětšinu sezóny kryl záda Petru Nešetřilovi. V sezóně si připsal celkem 7 startů a 2 čistá konta.

Davide, děkujeme Ti za Tvoje působení v Blansku a přejeme Ti mnoho úspěchů a čistých kont v Tvém dalším působišti!