Karviná B

Karviná B

Do Blanska míří trojice hráčů z Vyškova! Z početného kádru týmu, který zatím předvádí výborné výkony ve Fortuna národní lize, byli na půlroční hostování uvolněni záložníci Danilual Gumnok Thon, Bakr Sadiq Abdellaoui a Traore Allasane.

Danilual naskočil v základní sestavě už ve středečním utkání v Rosicích. V zápase podal kvalitní výkon, na pravém křídle trápil obranu Slovanu a odehrál plných 90 minut. Právě po faulu na Daniluala jsme měli k dispozici pokutový kop, který jsme však, bohužel, neproměnili. V 65. minutě se dostal do hry i Bakr, který přišel oživit blanenský útok, což proti právě dominujícím Rosicím nebylo snadné. Bakr však ukázal, že si s míčem rozumí a že má mužstvu co nabídnout. Teprve osmnáctiletý Traore Allasane s týmem ve středu ještě neodcestoval, v sobotu proti Hlučínu by měl být již připraven. Jedná se o středopolaře s velkým potenciálem.

Hostování má hráčům pomoci k většímu hernímu vytížení, kterému by se jim ve 2. lize příliš nedostávalo.
Ať se Vám v Blansku daří, kluci!
Touto cestou bychom zároveň chtěli poděkovat vedení klubu MFK Vyškov za spolupráci.