Karviná B

Karviná B

Další změny hlásí kádr FK Blansko. Do týmu přichází Ondřej Porč, s týmem se naopak rozloučil Marek Zúbek.

FK Blansko potvrzuje příchod dvacetiletého Ondřeje Porče. Ondřej může nastupovat na levém kraji obrany či zálohy a mezi jeho největší přednosti patří rychlost. Hráč má s MSFL zkušenosti, neboť během posledních dvou sezón nastupoval v soutěži za juniorku Slovácka. Letos na podzim zasáhl do 11 duelů. Jedná se o dohodu do konce letošní sezóny.

Ať se Ti v Blansku daří, Ondro!

S Blanskem se naopak loučí Marek Zúbek, což potvrdil v pozápasovém rozhovoru se Startem Brno (4.2. 2023) sám hlavní kouč Vorlický. Marek přišel do Blanska v zimě loňského roku z brněnské Líšně. V průběhu jara nastoupil pod tehdejším trenérem Vašíčkem do 10 utkání. Na podzim jej limitovalo zranění, a proto v letošní sezóně naskočil do pouhých 5 zápasů.

Marku, děkujeme Ti za tvoje působení v Blansku a přejeme mnoho úspěchů v dalších fotbalových krocích!

Autor: Zdeněk Veselý ml.