Karviná B

Karviná B

Blanenský klub hlásí první dvě potvrzené posily, kterými jsou David Kubica a Ondřej Šedivý!

David Kubica naposledy působil v Krajském přeboru Olomouckého kraje, kde nastupoval za FK Medlov. Pětadvacetiletý brankář v minulosti oblékal také dres Viktorie Přerov nebo 1. HFK Olomouc.

Dvacetiletý záložník Ondřej Šedivý působil na podzim v brněnské Svratce a po polovině sezóny je se 14 brankami nejlepším střelcem Krajského přeboru JmK. Hráč patřící židenické ČAFCE oblékal od žákovského věku až do léta loňského roku dres Zbrojovky Brno.

U obou hráčů se jedná o dohodu do konce letošní sezóny.

Ať se vám v Blansku daří, pánové!

Autor: Zdeněk Veselý ml.