1. FC Slovácko BFC HlučínSK Hanácká Slavia Kroměříž1.SC Znojmo FKFC Velké MeziříčíFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC TRINITY Zlín BFK HodonínSFK VrchovinaFC Baník Ostrava BSK UničovSK HraniceSK Kvítkovice1. BFK Frýdlant nad OstravicíMFK Vítkovice

Kvítkovice

Blansko

1:3

Blansko

Zlín B

25.03.2023 | 15:00

stadion na Údolní

Rozpis zápasů

vs

Kvítkovice

Blansko

1

3

vs

Blansko

Zlín B

25.03.2023 | 15:00

stadion na Údolní

Rozpis zápasů
Dva týdny před koncem přestupního období dochází k dalším pohybům v kádru blanenských fotbalistů. Na půlroční hostování odchází Marek Psota a Luboš Chloupek.

Devatenáctiletý záložník Psota přišel do Blanska během letní přípravy z líšeňského dorostu. Od svého příchodu zaznamenal obrovský progres, v nabitém kádru Blanska však mnoho příležitostí nedostával. Jarní část tedy stráví v nedalekém Kunštátu, kterému po podzimu patří 3. příčka v Krajském přeboru.

Pro jarní část opouští Blansko také devětadvacetilý kreativní záložník Luboš Chloupek, který bude stejně jako na podzim oblékat dres divizní Bystřice nad Pernštejnem a pokusí se jí pomoci k záchraně. Spolu s Lubošem bude v Bystřici i nadále působit trojice blanenských fotbalistů Filip Adamec, Jakub Pačovský a Zdeněk Veselý.

Klub s oběma hráči do budoucna počítá a budou i nadále trénovat s A-týmem. Cílem hostování je především větší herní vytížení.

Ať se vám v nových klubech daří, kluci!


Autor: Zdeněk Veselý ml.