1. FC Slovácko BFC HlučínSK Hanácká Slavia Kroměříž1.SC Znojmo FKFC Velké MeziříčíFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Slovan RosiceČSK Uherský BrodFC TRINITY Zlín BFK HodonínSFK VrchovinaFC Baník Ostrava BSK UničovSK HraniceSK Kvítkovice1. BFK Frýdlant nad OstravicíMFK Vítkovice

Kvítkovice

Blansko

1:3

Blansko

Zlín B

25.03.2023 | 15:00

stadion na Údolní

Rozpis zápasů

vs

Kvítkovice

Blansko

1

3

vs

Blansko

Zlín B

25.03.2023 | 15:00

stadion na Údolní

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Gólově bohatou středu prožili hráči i diváci při středečních zápasech krajského přeboru žáků na stadionu v Břeclavi. Vždy však padaly góly pouze do jedné z branek.
Starší žáci se po úvodní porážce v Židenicích jistě chtěli ukázat v dobrém světle při dalším venkovním utkání, nicméně soupeř z Břeclavi byl nad jejich síly. Po prvním poločase a nepříznivém stavu 0:2 ještě určitá naděje na body byla, nicméně v druhém poločase si domácí výhru pojistili a uštědřili Blansku porážku 0:6.

Mladší žáci Blanska jistě chtěli toto skóre přehoupnout na svou stranu, což se jim podařilo hned dvojnásobně. Po vítězství 12:0 si tak připsali první body v nové soutěži. Hattrickem se blýskli Adam Nejezchleb a Jakub Kunc.

Další utkání čekají na naše žáky již tuto sobotu, kdy se na domácím stadionu na Mlýnské ulici utkají s Kuřimí. Začátky zápasů v 9:00 a 10:45 hod.