22. května prohrál po krátké nemoci svůj boj Josef Mokrý. Klub vyjadřuje rodině upřímnou soustrast. Bývalý ofenzivní hráč Spartaku ČKD Blansko se dožil 63 let.

Rodák z Lažánek působil v dresu blanenské "Kolbenky" od roku 1979. Patřil mezi časté střelce a taky mezi hráče, kteří pro svůj tým vybojovali mnoho nebezpečných standardních situacích. Byl jedním z pilířů mužstva, které dokázalo zvítězit ve dvou kvalifikačních utkáních v roce 1984 s Hulínem a postoupilo do divize. V závěru kariéry se přesunul z Blanska do rakouského Mürzzuschlagu, kde ukončil kariéru.