B l a n s k o - Krásné 50. narozeniny dnes slaví bývalý brankář Lipůvky, Olešnice a především blanenského ČKD pan Alexandr Malits ml. Současnému masérovi A-mužstva a dlouholetému fotbalovému činovníkovi v klubu přeje vedení FK Blansko mnoho zdraví, štěstí, životních i pracovních úspěchů a také ještě spoustu radostných chvil u fotbalu.
Malý fotbalový dárek zítra mohou našemu oslavenci nadělit dorostenci a muži.

Na dorostence čekají dva přátelské duely se Slováckem - začátky v 10 a 12 hodin.

Muži poté odehrají své přípravné utkání proti Šumperku. Začátek ve 14 hodin.

Všechny zápasy uvídíte na umělé trávě na Mlýnské. Přijďte podpořit blanenská mužstva!