Kroměříž

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů
Haris Harba odchází z Blanska. Bosenský záložník se dohodl s vedením klubu na ukončení smlouvy a od konce ledna již není hráčem FK Blansko. Během svého působení stihl odehrát za Blansko dvanáct duelů, ve kterých se jednou gólově prosadil. Harisovi děkujeme za odvedenou práci a přejeme hodně štěstí při hledání nového angažmá.

Harba se stal hráčem Blanska v lednu 2020, kdy se připojil k týmu před jarním bojem o postup. V něm stihl odehrát jen jeden zápas a vinou přerušení MSFL své konto už nenavýšil. V letošním ročníku naskočil do jednoho pohárového utkání (proti Spartě Praha) a do deseti ligových. V nich si připsal jednu žlutou a jednu červenou kartu. Fanouškům se zapsal do paměti především díky výkonu v televizním utkání s Hradcem Králově, ve kterém vsítil svou jedinou ligovou branku.

„Je to sice zkušený hráč, ale dělala mu potíže agresivita a rychlost soupeře. Na jeho post hledáme alternativu, která naší hře přinese více, než jí dokázal dát Haris Harba,“ komentuje odchod trenér áčka Blanska Martin Pulpit.