Karviná B

Karviná B

FK Blansko vítá zpět svého někdejšího kapitána. Po 5 letech blanenský dres znovu oblékne záložník David Bednář.

Fanouškům Blanska není třeba Davida dlouze představovat - zkušenosti z 2. ligy v dresu 1.HFK Olomouc, výborná levačka, fotbalové myšlení, rychlost a hra 1na1. Loni pomohl Bohunicím k historickému postupu do MSFL a poté se přesunul do Rájce-Jestřebí. Od nové sezóny zaujímá místo Erika Miholy a stává se tak hrajícím asistentem kouče Vorlického, přičemž hlavní herní vytížení by měl mít v B-mužstvu.

Vítej zpět, Bedýnko!

Autor: Zdeněk Veselý ml.