12. kolo , 25. října 2014, FK Blansko - FC Viktoria Otrokovice

5:2

FC Viktoria Otrokovice

Branky: 34. a 75. Študent, 59. Hanák, 68. Dobeš, 79. D. Šmerda

V dalším domácim utkání nás čekal soupeř, který okupoval 10. místo tabulky. Od počátečního hvizdu jsme diktovali tempo hry a byli po celých 80. minut lepším týmem. Gólově jsme se však prosadili až ve 34. min., kdy se v pokutovém území uvolnil D. Zmeko, od kterého se dostal míč ke zcela volnému Študentovi a ten ho uklidil k pravé tyči - 1:0. Přestože jsme měli do konce první půle další příležitosti, hráči odcházeli do šaten za nejtěsnějšího stavu.

Druhý poločas jsme bohužel nezačali dobře a soupeř svým prvním střeleckým pokusem srovnal - 1:1. Obraz hry se však nezměnil a náš tlak pokračoval. Do vedení nás poslal v 59. min. střelou z vápna Hanák - 2:1. Další branka z pravé kopačky Dobeše přinesla klukům uklidnění a na hřišti bylo už jen jedno mužstvo - 3:1.

Čtvrtou branku přidal kapitán Študent, když se opět dobře zorientoval ve vápně a míč uklidil za záda bezmocného brankáře - 4:1. V 76. minutě se skóre měnilo znovu, k naší smůle se prosadili Otrokovští - 4:2. Tečku za utkáním udělal D. Šmerda, když se trefil pěknou střelou z velkého vápna - 5:2.