B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko prohráli také své třetí utkání v rámci zimního turnaje v Líšni. Tentokrát s domácím týmem SK Líšeň v poměru 0:4.

5. kolo, ZT Líšeň , 18. února 2012, SK Líšeň - FK Blansko

SK Líšeň

Branky: Dostálek 2, Šudoma, Malík
Rozhodčí: Šenkýř

Herink - Čampa, J. Krejčí, Drábek, Skok - Malík, Pecha - Koudelka, Dostálek, Suchý - M. Krejčí
Střídali: Benešovský, Široký, Šudoma, Suchý, Oprchal, Milotínský
Trenér: Zbyněk Zbořil

Juran - Jarůšek, Martinec, Šplíchal, Šíp - Sedláček, J. Cupal, Zouhar, Doležel - Janda, Oulehla
Střídali: Pernica, Klimeš, Vašák, Bednář
Trenér: Michal Kugler

A mužstvo také ve svém třetím utkání na zimním turnaji v Líšni prohrálo. Tentokrát s účastníkem MSFL a zároveň pořádajícím týmem SK Líšeň v poměru 4:0. Přitom v prvním poločase se podařilo svěřencům Michala Kuglera uhájit čisté konto a v zápase velmi dobré úrovně bylo domácím zdatným soupeřem.

Domácím se podařilo najít recept na blanenskou obranu až v závěrečné fázi utkání, když dokázali celkem čtyřikrát skórovat, z toho dvě branky vstřelil zkušený a ligou ostřílený záložník Richard Dostálek.