2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B l a n s k o - Sobotní utkání mezi muži Blanska a juniorkou Zbrojovky Brno nabídlo velmi rychlou a pohlednou hru z obou stran. Za velmi početné divácké kulisy (odhadem alespoň 200 diváků) bylo k vidění 12 branek, přičemž domácí zvítězili 7:5 a připsali si druhou výhru v rámci zimní přípravy.

přátelské utkání , 9. února 2019, FK Blansko - FC Zbrojovka Brno juniorka

7:5

FC Zbrojovka Brno juniorka

Poločas: 3:2
Rozhodčí: Chabiča - Machorek, Ježek

Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří na domácí vlétli a snažili se uplatňovat svou rychlou kombinační hru. Blanenští si však postupem času na tento styl hry zvykli a podobně jako hosté si vytvořili několik velmi nadějných příležitostí. Domácím fanouškům se poprvé představil Michal Ordoš, jenž přišel do našeho klubu ze Znojma v průběhu týdne. Po poločase byl stav utkání 3:2, hned dvakrát se prosadil Tulaydan. V druhé půli se domácím podařilo navýšit skóre na 6:3, nicméně hosté v 86. a 87. minutě dvěma slepenými brankami výrazně zdramatizovali koncovku. Pojistku zařídil v 89. minutě pohotovou střelou k tyči Bednář.

Blansko tak na domácích hřištích drží neporazitelnost od přátelského utkání se Znojmem, hraném 11. září 2018. Další duel bude na Mlýnské sehrán v sobotu 16. února, kdy se zde představí celek z Bystřice nad Pernštejnem.