Senica

Blansko

2:1

Blansko

Třinec

07.03.2021 | 10:15

Rozpis zápasů

vs

Senica

Blansko

2

1

vs

Blansko

Třinec

07.03.2021 | 10:15

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Ani na pátý pokus nedokázali svěřenci trenéra Zbořila přivést z venkovního hřiště výhru. Podruhé za sebou dokonce nebodovali vůbec. Petřkovice porazily Blansko těsně 1:0.

10. kolo , 5. října 2019, FC ODRA Petřkovice - FK Blansko

FC ODRA Petřkovice

1:0

FK Blansko

Branka: 23. Tomšů.
Žluté karty:8. Sporysz, 44. Mišinský, 52. Mládek (všichni PET) – 26. Kopičár, 45. Štrombach, 50. Traoré, 49. Kopičár (všichni BLA.
Červená karta: 49. Kopičár.
Rozhodčí:Mayer – Antoníček, Mrázek.

Sestavy

Buček – Moučka, Tomšů, Sporysz, Neumann, Baranek (C), Mišinský (74. Dziuba), Plesník, Mládek, Adamík (59. Szotkowski), Strakoš

Záleský – Huška (C), Traoré (58. Urbančok), Ilko, Sedlo, Štrbák, Buchta, Kopičár, Žák (83. Tulaydan), Schwendt, Štrombach (58. Přerovský)

Blansko sice do zápasu v Petřkovicích vstoupilo aktivně, ale prvním kdo si vypracoval gólovou šanci byli domácí a nebýt Záleského, tak by už v sedmé minutě vedli. Vedení se tak dočkali až v minutě číslo 23, kdy se k dorážce střely, která se odrazila od břevna, dostal Tomšů a nedal Záleskému šanci.

Odpovědět Mohl před poločasem Traore, ale jeho dalekonosná střela pouze rozhýbala brankovou konstrukci a skóre se neměnilo. Poločas tak ovládli domácí poměrem 1:0.

Hned z kraje druhé části zkomplikoval cestu za body Kopičár, jenž se nechal po druhé žluté vyloučit a určitě bude trenérů Zbořilovi chybět minimálně v zápase s Frýdkem. Velkou příležitost si vypracoval Traore, jenž byl při své akci faulován a Blansko kopalo penaltu.

Pokutový kop však Buček zneškodnil a frustrace Blanska rázem enormě stoupla. V závěru zápasu již k žádné jasné příležitosti nedošlo a Blansko veze z Petřkovic porážku 0:1.