Chrudim

Ústí n. L.

02.12.2020 | 13:30

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Čtvrtý přípravný zápas přivedl do Blanska divizdní HFK Olomouc, se kterou dokázalo Blansko sehrát jednoznačný deul, ve kterém zvítězilo vysoko 6:1.

přip , 25. ledna 2020, FK Blansko - 1. HFK Olomouc

FK Blansko

1. HFK Olomouc

Góly: Holiš, 2x Harba, Štrombach, Fabuš.

Blansko mělo rychlý vstup do zápasu a už po chvíli si našel navrácený centr do vápna agilní Hoiš a poslal míč do sítě poprvé. O několik minut později jej napodobil Harba, který se do poločasu prosadil ještě jednou. Nakonec se ještě stihl prosadil Štrombach a Blansko vedlo po 45 minutách 4:0.

Blansko ve druhé půli výrazně prostřídalo, ale svého soupeře i přesto do větších šancí nepouštělo. Domácí zkoušeli nové kombinace a příliš se do zakončení nedostávali. Hosté se po jedné z mála šanci dokčali penalty, kterou však Záleský dokázal zlikvidovat. Konečné skóre tak zní 6:1.