B r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko získali první body do tabulky zimního turnaje v Líšni. Na umělé trávě v TCM v Brněnských Ivanovicích porazili svěřenci trenéra Kuglera mladší A dorost Zbrojovky Brno 2:0, když obě branky vstřelil po změně stran Jiří Oulehla.

6. kolo, ZT Líšeň , 25. února 2012, FC Zbrojovka Brno U17 - FK Blansko

FC Zbrojovka Brno U17

Branky: 57. a 74. Oulehla
Střely na branku: 5:5
Střely mimo: 4:3
Rohy: 4:3
Fauly: 8:7
Ofsajdy: 5:1
Rozhodčí: Kulíšek - Ostrovský, Hanák

Fotbalisté FK Blansko se v rámci 6. kola Líšeň CUPU nastoupili TCM v Brněnských Ivanovicích proti mladšímu A dorostu Zbrojovky Brno, který vede na podzim ještě trenér A týmu a bývalý kanonýr Boby Brno a Rapidu Videň René Wagner.

V prvním poločase si více střeleckých příležitostí vytvořili mladí Brňané, když ta nejnebezpečnější v 17. min. skončila střelou do levé tyče Bednářovy branky. Ve 29. min. po centru Crháka na míč jen těsně nedosáhl Janda a ve 40. min. nevyužil Doleželovu pobídku Crhák.

Po změně stran se nastoupil do sestavy Blanska Oulehla, který svým pohybem a důrazem dělal obraně Zbrojovky problémy. Jeho důraz slavil úspěch v 57. min., když po povedené individuální akci Doležela a přihrávce do vápna z otočky propasíroval míč do branky - 0:1.

Zlepšený výkon Blanska pak v 74. min. dokumentovala situace, při niž Zouhar vybojoval míč, přesným centrem našel Oulehlu a ten hlavičkou zvýšil vedení svého týmu - 0:2.

Další přípravné utkání sehrají Blanenští dnes od 13:00 na umělé trávě Sparty Brno proti Velké Bíteši.

Další výsledky 6. kola Líšeň cupu:

1. SK Prostějov - FC Dosta Bystrc-Kníničky 3:0 (0:0)
Branky: Zelenka 2, Machálek

SK Líšeň - FRAMOZ Rousínov 3:0 (2:0)
Branky: Dostálek 2, Koudelka