Úvodní přípravné utkání zavedlo Blansko na východ Moravy, kde se střetlo s prvoligovým Zlínem. Po bezbrankové první půli přišel zlepšený výkon domácích, kteří se dokázali hned čtyřikrát prosadit. Jedinou branku Blanska zaznamenal Haris Harba.

přátelské utkání , 6. ledna 2021, FC FASTAV Zlín - FK Blansko

FC FASTAV Zlín

Branky: 63. Toutou, 65. Fantiš, 72. Dramé, 76. Hrdlička – 74. Harba.

Rakovan – Procházka, Cedidla, Buchta, Kolář, Conde, Slaměna, Janetzký, Dramé, Jawo, Poznar. Náhradníci: Šiška – Fantiš, Simerský, Vraštil, Slovák, Hrdlička, Chwaszcz, Toutou

1. poločas: Halouska – Sukup, Helebrand, Štrbák, Konan – Lahodný, Kopičár, Vasiljev – Ilko, Žák, Bartolomeu.
2. poločas: Nešetřil – Sedlo, Huška, Conan, Klusák – Lahodný, Vasiljev, Harba – Přerovský, Holek, Žák.