2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B l a n s k o - Dva rychlé góly Přerovského s Žákem nasměrovaly blanenské fotbalisty k první venkovní výhře v letošním ročníku MSFL. V závěru zápasu pojistil výhru 3:1 Jiří Tulaydan.

12. kolo , 20. října 2019, 1. FC Slovácko B - FK Blansko

1. FC Slovácko B

1:3

Branky: 78. Juroška – 7. Přerovský, 8. Žák, 90+2. Tulaydan.
Žluté karty: 13. Krejčík, 69. Srubek, 75. Pek, 81. Juroška, 85. Janša (všichni Slovácko).

Dzeminskij – Jamný, Srubek (C), Pernica, Baran, Krejčík, Pek, Janša, Peričevič (75. Olšanský), Dvořák (46. Hladký), Juroška

Doležal – Štrbák, Huška (C), Traore (75. Urbančok), Ilko, Ordoš (61. Schwendt), Sedlo, Šulek, Žák (79. Tulaydan), Přerovský (61. Štrombach), Kopičár (75. Paděra)

Hosté měli fantastický vstup do zápasu. Hned po sedmi minutách totiž dokázal Blansko dostat do vedení Daniel Přerovský. A hned o minutu později se dokázal prosadit Filip Žák a Blansko mělo rázem nakročeno k první venkovní výhře.

Ve druhé půli domácí přitvrdili a vysloužili si čtyři žluté karty. Ale dočkali se také snížení. V 78. minutě se prosadil Juroška a bylo zaděláno na drama. Svěřenci Zbyňka Zbořila se však nevzdali a dokázali vedení udržet a v poslední minutě nastavení navíc pojistil výhru Jiří Tulaydan a rázem bylo rozhodnuto. Blansko tak poprve v letošním ročníku bere tři bdoy za vítězství 3:1.