Blansko

Prostějov

2:1
Rozpis zápasů

vs

Blansko

Prostějov

2

1

Rozpis zápasů

Články

Každé individuální ocenění potěší, říká nejlepší brankář Memoriálu Jiří Floder

29.11.2016
B l a n s k o - Jisté zákroky a klid mezi třemi tyčemi předváděl po celý průběh 19. ročníku Memoriálu Dana Němce brankář Jiří Floder. Ten v pěti utkáních inkasoval jedinou branku z kopačky boskovického Antonína Preče a získal tak ocenění nejlepší brankář turnaje.

Fotbal v hale mě baví, říká nejlepší střelec Memoriálu Jiří Kratochvíl

28.11.2016
B l a n s k o - Výbornými výkony se na 19. ročníku Memoriálu Dana Němce prezentoval blanenský odchovanec Jiří Kratochvíl. Ten si hru v hale a souhru se spoluhráči viditelně užíval a se šesti brankami se stal nejlepším střelcem turnaje.

Memoriál Dana Němce vyhráli fotbalisté FK Blansko

27.11.2016
B l a n s k o - Tečku za fotbalovým podzimem na Blanensku tradičně napsal Memoriál Dana Němce, konaný ve sportovní hale na Údolní. Jeho vítězem se pro letošní rok stal domácí celek FK Blansko, který nenašel přemožitele a brankář Jiří Floder pustil za svá záda jedinou střelu.

Fotbalový podzim na Blanensku tradičně uzavře Memoriál Dana Němce

23.11.2016
B l a n s k o - Jako již tradičně patří závěr podzimní části sezóny v Blansku Memoriálu Dana Němce. Jeho 19. ročník se odehraje tuto sobotu 26. listopadu ve sportovní hale na ulici Údolní.

V hokejovém zápase Vyškova s Blanskem padlo deset branek

22.11.2016
V y š k o v / B l a n s k o - Netradičně na ledě změřili síly fotbalisté Vyškova a Blanska. V kombinované sestavě zvítězili hosté z Blanska poměrem 7:3.

Fotbalisté stále čekají na dokončení hřiště. Na umělé trávě v Blansku netrénují

20.11.2016
B l a n s k o - Začátkem října byla na Sportovním ostrově Ludvíka Daňka velká sláva. Blanenští otevírali fotbalové hřiště s umělou trávou, které nahradilo původní škvárovou plochu. Otevření nového areálu za čtyřiadvacet milionů korun však provázely také velké rozpaky a rozčarování. Stavební firma měla totiž skluz s dokončením prací a odstraněním vad.

A tým vymění kopačky za brusle, v hokejovém utkání se představí ve Vyškově

17.11.2016
B l a n s k o - Místo kopaček a chráničů nazují brusle a oblečou výstroj. Fotbalisté A týmu FK Blansko sehrají zítra přátelské utkání v hokeji proti fotbalistům Vyškova.

Nováček nezklamal, přesto bude jaro těžké

15.11.2016
B r n o / B l a n s k o - Před sezonou si dobře uvědomovali, že to jako nováček nebudou mít v Moravskoslezské fotbalové lize jednoduché. Jejich obavy se potvrdily částečně. Fotbalistům FK Blansko patří po podzimu čtrnáctá příčka, ale bodová ztráta není tak výrazná, aby se na jaře ještě nemohli poprat o udržení.

Jsme hodně zklamaní, říká po derniéře kapitán Lukáš Koláček

13.11.2016
H l u č í n / B l a n s k o - Za posledním mistrovským zápasem v letošním roce se ohlédl kapitán A týmu FK Blansko Lukáš Koláček. Ten stejně jako jeho spoluhráči prožíval velké zklamání, protože k vytouženému bodovému zisku nebylo daleko.

Prohrát jsme neměli, říká po posledním letošním zápase trenér Zbyněk Zbořil

13.11.2016
H l u č í n / B l a n s k o - Až do 76. minuty drželi jeho svěřenci naději na bodový zisk ze hřiště jednoho z týmů, který bojuje o čelo tabulky. Trenéra Zbyňka Zbořila porážka 2:1 v Hlučíně notně naštvala. Více o utkání i o podzimní části sezóny v pozápasovém rozhovoru.

Blansko v Hlučíně přišlo o vedení a vrací se s prázdnou

13.11.2016
H l u č í n / B l a n s k o - O nadějný výsledek se v posledním mistrovském zápase v tomto roce prali fotbalisté A týmu FK Blansko. V Hlučíně vedli svěřenci trenéra Zbořila po brance Luboše Chloupka do 76. minuty 1:0. Domácí však díky dvěma slepeným brankám skóre otočili a zvítězili 2:1.

Poslední mistrovský zápas, Blansko se představí v Hlučíně

11.11.2016
B l a n s k o - Poslední mistrovský zápas v letošním roce sehrají o nadcházejícím víkendu fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřence trenéra Zbyňka Zbořila čeká cesta na Ostravsko. V sobotu se představí na půdě 5. týmu tabulky Hlučína.

Fotbalový střelec, jenž nikdy nemá dost. Koudelka pálí do všech branek

10.11.2016
B r n o / B l a n s k o - Nezáleží na rozměru hřiště, branek nebo míče. Blanenský úkaz Jan Koudelka sází góly do všeho, co má síť. Jeho zásahy v jedné sezoně se počítají v desítkách.

Určitě jsme mohli uhrát více bodů, říká Jakub Šplíchal

08.11.2016
V. M e z i ř í č í / B l a n s k o - Utkání ve Velkém Meziříčí zhodnotil také obránce Jakub Šplíchal, jemuž v prvním poločase dělal ve středu obrany parťáka David Müller a poté kapitán Lukáš Koláček. Blanenský odchovanec se také ohlédl za podzimní částí sezóny.

V ofenzivě to chtělo více jednoduchosti, hodnotil porážku ve Velkém Meziříčí trenér Zbořil

08.11.2016
V. M e z i ř í č í / B l a n s k o - Před deseti lety vedl tým Velkého Meziříčí v divizi D. Tentokrát trenér Zbyněk Zbořil usedl na lavičku hostů a sledoval jak jeho svěřenci srdnatě bojují proti nejlépe útočícímu týmu Moravskoslezské ligy. V rozhovoru došlo na rozbor utkání, ale také na hodnocení podzimní části.
Další stránky
12>>