Kroměříž

Blansko

6:2

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Kroměříž

Blansko

6

2

vs

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

Články

Žáci využili mimořádného postupu a zahrají si krajský přebor!

27.06.2019
B l a n s k o - Skvělá zpráva pro naše mládežníky! Žáci FK Blansko, i přes konečnou 2. pozici v 1. třídě starších žáků, získali možnost mimořádného postupu, kterou využili. V příštím roce tak uvidíme obě naše žákovská mužstva v krajském přeboru, kde působí mnoho velmi kvalitních týmů. Hodně štěstí v soutěžích!

Předkolo MOL Cupu již na konci července, Blansko zajíždí do Skaštic

26.06.2019
B l a n s k o - Poslední červencový víkend přinese pro blanenské mužstvo první mistrovský zápas sezóny 2019/2020. V rámci předkola MOL Cupu naše mužstvo vyrazí do Zlínského kraje, kde se utká s týmem Skaštic. Termín utkání je prozatím neděle 28. července, nicméně se ještě může změnit na sobotu. Jaké kvality se skrývají v tomto soupeři?

Mezinárodní turnaj žáků ovládla Miedz Legnica

23.06.2019
B l a n s k o - Za krásného slunečného počasí uspořádal dne 15.6.2019 fotbalový klub FK Blansko ve spolupráci s Městem Blansko mezinárodní fotbalový turnaj mladších žáků v reálu na Mlýnské ulici. Turnaje se zúčastnilo 14 družstev. Mezi zúčastněnými byly již tradičně družstva z partnerského města Legnice.

Mezinárodní turnaj žáků již v sobotu na Mlýnské!

12.06.2019
B l a n s k o - V sobotu 15. června se bude na hřištích na Mlýnské ulici konat 1. ročník Mezinárodního turnaje mladších žáků. Počasí i podmínky by měly přát, do Blanska proto zavítá dokonce 12 mužstev, která budou doplněna 2 domácími týmy. Propozice turnaje v článku níže...

MSFL volá!

11.06.2019
B l a n s k o - Ač se to zdá být neskutečné, Blansko se po minulé sezóně plné útrap ve spodní polovině divizní tabulky letos vytáhlo na opačný konec a zaslouženě slaví zisk mistrovského titulu. Velkou měrou se na nárustu hráčské kvality podílel pan Oldřich Merta, který našemu klubu pomohl přivést několik velmi kvalitních hráčů, jenž byli doplněni domácími hráči z řad A-mužstva i dorostenců. Podzimní část měl na starosti jako trenér Tomáš Kolouch, tu jarní poté Zbyněk Zbořil a oba zvládali tento nabitý tým ukočírovat a dotáhnou k postupu do MSFL. Pojďme si tento divizní ročník zrekapitulovat.

A-tým završil sezónu výhrou ve Strání a uzavřel soutěž se ziskem 81 bodů!

10.06.2019
B l a n s k o - Poslední divizní utkání čekalo na blanenské muže ve Strání. Zásluhou Jiřího Tulaydana vedli naši hráči po 28. minutách 2:0 a vedení i přes inkasovaný gól v závěru utkání udrželi. Tímto počinem překonali hranici 80 bodů v tabulce Moravskoslezské divize D a s konečným skóre 102:23 s přehledem ovládli celou soutěž. Náskok na druhé Rosice byl desetibodový. Do další sezóny vstoupí mužstvo na začátku srpna, předtím jej však ještě čeká několik velmi zajímavých přípravných utkání.

Muži zakončí sezónu ve Strání, žáci v Drnovicích

07.06.2019
B l a n s k o - Dnes a v sobotu odehrají některá z mužstev FK Blansko své poslední zápasy sezóny 2018/2019. Muži se po domácím zaváhání s Novými Sady představí na půdě Strání, žáci jedou zítra uzavřít ročník do Drnovic u Vyškova. Dorostenci si po týdenní předehrávce s Olomoucí odpočinou a poslední zápasy odehrají 15. června v Líšni.

První porážka v závěru sezóny, Blansko doma podlehlo Novým Sadům 2:3

05.06.2019
B l a n s k o - V posledním domácím utkání prožili hráči FK Blansko premiérový pocit porážky v této sezóně Moravskoslezské divize D. Celek z Nových Sadů využil svých šancí z rychlých protiútoků a zaskočil domácí tým, který chvílemi neúspěšně dobýval obrannou hráz.

Poslední domácí zápasy sezóny jsou tady! Muži dnes přivítají Nové Sady, dorostenci se ve středu utkají se Sigmou

03.06.2019
B l a n s k o - Poslední domácí zápasy probíhající fotbalové sezóny 2018/2019 čekají na blanenské muže a dorostence v tomto pracovním týdnu. Muži hrají své utkání již dnes od 17:30 hod. na Údolní proti olomouckým Novým Sadům. Dorostenci se představí zítra odpoledne, kdy na stejném stadionu přivítají mužstva Sigmy Olomouc "B".

Pozápasové oslavy titulu měly sladkou tečku, Blansko přehrálo na Údolní Havlíčkův Brod hladce 5:0

01.06.2019
B l a n s k o - 25. vítězství v sezóně se na stadionu na Údolní rodilo pohodovou cestou. Po rychlých brankách Tulaydana, Sedla a Štrombacha vedli domácí po 16. minutách už 3:0 a jasně ovládali tempo utkání. V druhém poločase přidali po mnoha šancích další dvě branky a soupeře z Vysočiny porazili s přehledem 5:0. Po utkání si navíc pořádně užili mistrovské oslavy.