Otrokovice

Blansko

2:4

Blansko

Uh. Brod

25.09.2021 | 15:30

Rozpis zápasů

vs

Otrokovice

Blansko

2

4

vs

Blansko

Uh. Brod

25.09.2021 | 15:30

Rozpis zápasů

Články

Blansko se s divizní Bystrcí rozešlo smírně

30.03.2013
B r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko sehráli místo odloženého 17. kola přátelské utkání s divizní Dostou Bystrc, kterou vede bývalý trenér Blanska Michal Kugler. Na vedoucí branku Jana Trtílka reagoval brzy po změně stran jeho jmenovec ex-blanenský Doležel a utkání tak dospělo k výsledku 1:1.

Dohrávky odložených kol budou na programu ve středu

29.03.2013
B l a n s k o - STK Jihomoravského Krajského Fotbalového svazu stanovila náhradní termíny pro odložené zápasy krajského přeboru mužů a sice 16. a 17. kola a také odloženého 15. kola 1. B třídy, skupiny A.

Blansko vyzve v přátelském utkání divizní Bystrc

29.03.2013
B l a n s k o - Místo souboje o tři body se Spartou Brno sehrají zítra fotbalisté FK Blansko přátelské utkání s divizním celkem FC Dosta Bystrc-Kníničky, kterou vede bývalý kouč Blanska Michal Kugler.

Také druhé jarní kolo bylo odloženo

28.03.2013
B r n o / B l a n s k o - Přesně o půl čtvrté dorazila ze sídla JmKFS očekávaná zpráva. Kvůli neregulérním terénům se odkládají všechna plánovaná víkendová mistrovská utkání krajských soutěží mužů i dorostu.

Místo derby vítězství nad kombinovanou Líšní

23.03.2013
B r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko sehráli místo odloženého derby s Boskovicemi přátelské utkání s Líšní, která nastoupila v kombinované sestavě. Svěřenci kouče Hajského zvítězili po dvou brankách Ladislava Hansla a jedné Tomáše Jarůška 3:2.

Sobotní derby Boskovice - Blansko podruhé odloženo

20.03.2013
B r n o / B l a n s k o - Pondělní sněhová kalamita posune start fotbalového jara. Včera již byly odloženy plánované víkendové zápasy ve všech moravských soutěžích (MSFL, divizi i mládežnických) a také na okrese Brno-venkov.

Bohuslav Jedinák: Věřím, že se o postup do divize úspěšně popereme

20.03.2013
B l a n s k o - Z první pozice nastupuje FK Blansko do jarní části krajského přeboru. Přes zimu však odešlo několik klíčových hráčů. Před úvodním zápasem, kterým bude derby v Boskovicích, jsme si popovídali s manažerem Bohuslavem Jedinákem.

Na Údolní by měla vyrůst umělá tráva

20.03.2013
B l a n s k o - Jak potvrdil místostarosta Blanska Jiří Crha i předseda FK Blansko poslanec Michal Babák, vše nasvědčuje tomu, že by se mohlo podařit ještě letos vybudovat umělý trávník na stadionu na Údolní ulici.

Mladší dorost remizoval s muži Benešova

19.03.2013
B o s k o v i c e / B l a n s k o - Mladší dorostenci FK Blansko sehráli v neděli přípravné utkání s muži Benešova. Po výborném prvním poločase, který svěřenci trenéra Jiřího Pokoje st. vyhráli 3:0, zápas dospěl k výsledku 4:4.

Blansko v generálce podlehlo třetiligovým Rosicím

17.03.2013
B r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko v posledním přípravném utkání před startem jarní části krajského přeboru prohráli na umělé trávě v TCM Zbrojovky Brno s třetiligovými Rosicemi 1:4. Čestný úspěch Blanska zaznamenal čtvrthodiny před koncem Jan Nečas.

Hajský: Poprvé jsem měl při zápase radost

16.03.2013
B l a n s k o - Ze situace v blanenském klubu byl po příchodu docela zoufalý. Přesto neutekl a pracuje s tím, co má k dispozici. A po zápase v Třebíči si dokonce lehce oddechl. Trenér Jiří Hajský byl konečně s předvedenou hrou spokojený.

Blansko B se s Artézia Cupem rozloučilo porážkou

12.03.2013
B o s k o v i c e / B l a n s k o - Fotbalisté B týmu FK Blansko se s letošním ročníkem Artézia Cupu rozloučili porážkou 3:6 s vedoucím celkem 1.A třídy, skupiny A Kunštátem. Pro soupeře znamenali získané tři body celkové prvenství v turnaji.

Blansko ve vyrovnaném utkání podlehlo divizní Třebíči

09.03.2013
T ř e b í č / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko v předposledním přípravném utkání s druhým celkem divize D HFK Třebíčí odehráli vyrovnanou partii. V zápase bohatém na šance nakonec prohráli svěřenci kouče Hajského 1:2.

A tým absolvoval soustředění v Hamrech u Svitav

05.03.2013
S v i t a v y / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko absolvovali ve dnech 1. - 3. března soustředění v Hamrech u Svitav. Během něho čekaly svěřence trenéra Hajského tři tréninkové jednotky, vrcholem pak bylo utkání s B týmem Svitav.

Blansko na závěr soustředění zdolalo rezervu Svitav

03.03.2013
S v i t a v y / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko na závěr soustředění v Hamrech u Svitav sehráli na umělé trávě ve Svitavách-Lánech přátelské utkání s rezervou TJ Svitav. Svěřenci kouče Hajského v tomto utkání zvítězili 4:2, dvě branky vstřelil navrátilec do sestavy Jan Trtílek.
Další stránky
12>>