Kroměříž

Blansko

6:2

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Kroměříž

Blansko

6

2

vs

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

Články

Viděli jsme typické divizní utkání, říká Petr Švancara

30.04.2014
B l a n s k o - Tradičně dobře naladěný byl čestný host nedělního utkání Blansko - Bohunice, populární brněnský fotbalista a šoumen Petr Švancara. Zároveň dal blanenským příznivcům naději, že by v budoucnu mohl obléci dres FK Blansko.

Starší žáci nadělili Čafce pětku

29.04.2014
B l a n s k o - Jednoznačným vítězstvím skončilo druhé jarní domácí utkání starších žáků. V rámci 15. kola krajského přeboru si svěřenci trenéra Šenkeříka poradili po dvou brankách Gansukha a jedné Prudila, Šmerdy a Chrousta s židenickou Čafkou hladce 5:0.

Hráli jsme bez důrazu a pohybu, byl si vědom Jan Nečas

29.04.2014
B l a n s k o - V nedělním utkání dovedl své mužstvo s kapitánskou páskou na ruce k již jedenáctému jarnímu bodu. Záložník Jan Nečas však tentokrát podobně jako celý tým nehodnotil výkon mužstva v prvním poločase příliš pozitivně.

Druhý poločas už jsme vše vsadili na jednu kartu, říká Jiří Hajský

28.04.2014
B l a n s k o - Dělbou bodů skončilo domácí utkání fotbalistů FK Blansko s předposledním týmem tabulky Tatranem Bohunicemi. Průběh utkání zhodnotil tradičně trenér Jiří Hajský.

Rezervě vystřelil v Čebíně výhru Ladislav Hansl

28.04.2014
Č e b í n / B l a n s k o - Velmi důležité vítězství vybojovali v rámci 19. kola 1.B třídy, skupiny A fotbalisté FK Blansko B. Svěřenci Ivana Študenta díky dvěma trefám Ladislava Hansla odvezli tři body z horké půdy Čebína a stále mohou pomýšlet na záchranu.

Blansko vydřelo proti Bohunicím díky Koudelkovi remízu

27.04.2014
B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko prodloužili sérii neporazitelnosti již na pět utkání. V domácím utkání se zachraňujícími se Bohunicemi po čtvrthodině hry prohrávali, konečnou dělbu bodů zajistil dvacet minut před koncem sedmou jarní brankou Jan Koudelka.

Další krok k záchraně může Blansko udělat proti Bohunicím

25.04.2014
B l a n s k o - Další důležité utkání v boji o divizní příslušnost čeká netradičně v neděli fotbalisty FK Blansko. V rámci 23. kola divize D hostí od 16:00 svěřenci kouče Hajského na stadionu na Údolní předposlední celek tabulky TJ Tatran Bohunice.

Domácí duel s Bohunicemi okoření Petr Švancara

23.04.2014
B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se chystají na nedělní důležité utkání s Tatranem Bohunice. Vedení klubu připravilo na tento duel pro diváky zpestření. Svoji účastí ho okoření populární brněnský patriot a v současné době útočník 1. FK Příbram Petr Švancara.

V souboji rezerv se radoval Rousínov B

23.04.2014
B l a n s k o - Rezerva FK Blansko prohrála potřetí za sebou. V rámci 18. kola 1.B třídy, skupiny A nestačili svěřenci kouče Študenta v domácím prostředí na Rousínov B, kterému podlehli 2:4. Záchrana se jim tak vzdaluje.

Konečně se nám dařila kombinace, těšilo po zápase v Polné Buchtu

22.04.2014
P o l n á / B l a n s k o - V zápase na hřišti Polné sváděl na pozici levého obránce množství úspěšných soubojů s domácími záložníky. Obránce Robin Buchta předvedl podobně jako celý tým nejlepší výkon na jaře, který nakonec znamenal zisk jednoho bodu.

Zasloužili jsme si vyhrát, prohlásil trenér Hajský po remíze v Polné

22.04.2014
P o l n á / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko sehráli v rámci 22. kola divize D na hřišti Slavoje TKZ Polné herně nejvydařenější utkání v dosavadním průběhu jara. Dvě vstřelené branky, dvě nastřelené tyče a několik dalších šancí nakonec svěřenci kouče Hajského přetavili v remízu 2:2.

Blansko mohlo Polné uštědřit první domácí prohru, nakonec bere bod

20.04.2014
P o l n á / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko měli v rámci 22. kola divize na hřišti v domácím prostředí dosud neporažené Polné blízko k vítězství. Nakonec svěřenci kouče Hajského díky dvěma brankám Jana Koudelky uhráli i přesto cennou remízu 2:2.

Blansko se pokusí rozlousknout tvrdý oříšek na hřišti Polné

18.04.2014
B l a n s k o - Již 22. kolem pokračuje o víkendu Moravskoslezská divize, skupina D. Fotbalisty FK Blansko čeká v neděli cesta na Vysočinu. Od 16:00 se svěřenci kouče Hajského představí na hřišti 4. týmu tabulky Slavoje Polná, který v domácím prostředí doposud neprohrál.

Vzpomínka na Jana Adámka

18.04.2014
B l a n s k o - Dnes uplynulo přesně šest let od tragické smrti bývalého funkcionáře našeho klubu a OFS Blansko pana Jana Adámka.

Blansko jsem pozorně sledoval, říká Jakub Šplíchal

17.04.2014
B l a n s k o - Přesně po roce se do sestavy fotbalistů FK Blansko vrátil obránce, či defenzivní záložník Jakub Šplíchal. Během něj stihl v divizi C za TJ Svitavy zasáhnout do 29 mistrovských utkání a dvou pohárových a nasbírat cenné zkušenosti po boku bývalých ligových hráčů.
Další stránky
12>>