Karviná B

Karviná B

​Fotbalisté Blanska sehrají dnes i zítra další utkání. V pátek se představí na hřišti účastníka 4. ligy z Lanžhota, který v uplynulém ročníku Divize D zakončil sezónu na 2. místě tabulky. V létě však většina hráčů z loňského kádru mužstvo opustila a Lanžhot tak staví nový tým. Utkání startuje v 17:30. V sobotu se poté blanenští vydají do nedalekého Bořitova, kde se představí proti místnímu oddílu v rámci oslav 50 let od založení bořitovského fotbalu. Start zápasu je naplánován na 17:00.

Program akce 50 let fotbalu v Bořitově:

13:30 Zahájení

14:00 Modelový trénink spolku Žijeme Hrou

15:00 Mercedes tým Petra Švancary – Bývalí hráči Bořitova

16:45 Ocenění zasloužilých funkcionářů a hráčů

17:00 TJ Sokol Bořitov – FK Blansko, utkání mužů

19:00 Reflex Rock

V průběhu odpoledne bude hrát kapela NaLiTo