Před svými fanoušky se opět představí blanenští fotbalisté, kteří vyhlíží jihomoravské derby. Do brány Moravského krasu přicestuje Znojmo, nad kterým svěřenci trenéra Petra Vašíčka minule vysoko vyhráli. Hraje se v neděli 27. března od 10.15.

Blansko má za sebou vydařenou jarní premiéru v MSFL, když si doma skvěle poradilo s FKM Jihlava. A právě na výsledek 3:1 budou chtít fotbalisté navázat v domácím prostředí i tentokrát. Aktuálně osmý tým tabulky se chystá na patnácté Znojmo, které nemělo úplně vydařený vstup do druhé poloviny ročníku. Zatím stihlo tři zápasy, z nichž všechny prohrálo.

Ve prospěch blanenských hráčů navíc nemluví jen aktuální forma, ale i statistika z minulého vzájemného souboje. Loni v srpnu dopadla bitva ve Znojmě naprosto jasně pro hosty, kteří brali vítězství 5:2. Nyní se tedy nabízí skvělá šance podobné představení zopakovat a získat důležité body.

Co však bude klíčové pro úspěch? Podpora z hlediště. Proto vás všechny na utkání Blansko–Znojmo srdečně zveme a věříme, že vytvoříte super prostředí pro další vítězný zápas. Přijďte zafandit v neděli 27. března od 10.15. Pro více informací nás sledujte i na naše profily na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Autor: Tadeáš Mima