2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

Po nedělní porážce na domácí půdě nemůže panovat spokojenost. Blanenští fotbalisté podlehli vysoko Znojmu, které si zajistilo tříbodový výsledek už během prvního poločasu. Výkon domácího mužstva rozebral jeho kapitán Tomáš Machálek.

Podle Machálka vypadala první patnáctiminutovka ještě relativně dobře. Potom se však začaly dít věci, jež vyhovovaly soupeři. „Bohužel dali z první šance gól a velmi rychle po naší hrubé chybě zvyšovali na 2:0. Zároveň jsme jim všechny čtyři branky sami darovali,” mrzelo zkušeného fotbalistu.

„V poločase si můžeme říct co chceme, ale když je stav 0:4, je to prostě náročné. Ještě na domácím hřišti před našimi fanoušky, to je ohromně kruté,” pokračoval Machálek. Celý rozhovor můžete zhlédnout ve videu níže.