První jarní utkání mají za sebou fotbalisté Blanska, kteří doma porazili 3:1 FKM Jihlava. U vítězství nechyběl ani zimní příchod do obrany Petr Šíp, kterému po vystřídání předal Tomáš Machálek kapitánskou pásku.

„Řekl bych, že šlo o klasické první utkání. Popravdě jsme ani moc nevěděli, co od toho čekat. Trenér nám říkal, abychom hráli agresivně a hlavně na nulu vzadu, což se sice nepodařilo, ale důležité jsou tři body. O ně nám šlo,” vystihl dojmy blanenský bek.

Co dalšího řekl k utkání proti rezervě Jihlavy nebo o svém návratu do Blanska? Celý rozhovor můžete zhlédnout ve videu níže.