Jako den a noc – tak vypadala některá uplynulá utkání fotbalistů Blanska. Domácí zápas MSFL s rezervou Baníku Ostrava však podle trenéra Petra Vašíčka patřil k těm lepším. Mužstvu pomohl hlavně odlišný přístup a zápal do hry.

„Prohráli jsme, ale nemůžeme se na duel dívat úplně špatně. Přijelo k nám mužstvo, které okupuje horní příčky soutěže, a v nasazení, důrazu i agresivitě jsme se mu vyrovnali,” zahájil hodnocení blanenský kouč. Trochu zamrzí jen dva inkasované góly, jež podle Vašíčka nemusely být. Celkově však nemá týmu za výkon co vytknout, jelikož odevzdalo maximum.

Celý rozhovor s trenérem Vašíčkem, v němž se vrátil také k výjezdu do Vratimova, sledujte níže.