2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B l a n s k o - Blanenští fotbalisté ani ve třetím přípravném duelu nenašli přemožitele. Zápas s houževnatým týmem Vrchoviny přinesl šest branek a oba celky se rozešly smírně po výsledku 3:3.

přátelské utkání , 17. července 2021, SFK Vrchovina - FK Blansko

SFK Vrchovina

3:3

1:1

Branky: Chloupek, Svoboda, Hlaváč - Mach (pen), Hladký, Tulaydan.

Třetí přátelský duel Blanska v letošní přípravě svedl Blansko proti Vrchovině. Zápas na Vrchovině přinesl vyrovnaný fotbal a v první půli mohli diváci vidět po jedné brance na každé straně.

Ve druhé půli se střelci prosazovali s větší efektivitou, ale čtyři gólové momenty si oba týmy rozdělily rovnoměrně a z vítězství se tak nemohl radovat ani jeden z týmů.