Blansko

Prostějov

2:1
Rozpis zápasů

vs

Blansko

Prostějov

2

1

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Sobotní mrazivé odpoledne nabídlo na blanenské umělé trávě přátelské utkání mužů s bohunickým Tatranem, které s přehledem ovládli domácí fotbalisté.

přátelské utkání , 24. února 2018, FK Blansko - TJ Tatran Bohunice

FK Blansko

4:0

TJ Tatran Bohunice

Poločas: 2:0
Branky: 23. Chloupek, 36. Dvořák, 71. a 80. Motyčka
Doba hry: 45+0, 45+0
Rozhodčí: Chabiča - Stloukal, Korčák

Další přípravný zápas se odehrál za velmi chladného počasí. Trenérovi nebyl k dispozici Šplíchal. Naše mužstvo mělo po celý zápas převahu, po většinu zápasu drželo míč a připravilo si několik pěkných kombinačních akcí. Některé ještě zůstaly neproměněné, nebo končily ve sporných ofsajdových situacích.

První branka přišla ve 23. minutě, kdy Petřík přesným míčem našel nabíhajícího Chloupka a ten sám proti brankáři nezaváhal - 1:0. Ve 36. minutě byl asistujícím hráčem opět Petřík, když dostal do šance Dvořáka a ten prostřelil hostujícího brankáře - 2:0.

Ve druhé poločase se v 71. minutě dobře zorientoval v pokutovém území hostů Motyčka a zvýšil na 3:0. Poslední branka zápasu přišla v 80. minutě. Šmerda po rychlém průniku z pravé strany poslal míč nabíhajícímu Motyčkovi a ten jej s přehledem uklidil do branky Bohunic. Zasloužené vítězství domácích, kteří hostům téměř nic nedovolili.