Karviná B

Karviná B

Benfika se v sobotu představila na hřišti brněnských Heršpic. Blanenský tým před zápasem věděl, že když v Heršpicích neprohraje, zajistí si s předstihem vítězství v soutěži. Zápas se však pro Blansko nevyvíjel vůbec dobře a ve 35. minutě otevřel skóre po samostatném úniku Zvejška. O 5 minut později domácí využili standardní situace a skórovali podruhé. Poločasový stav 2:0 tedy znamenal pro blanenské značnou komplikaci. Krátce po změně stran mělo Blansko k dispozici pokutový kop, Porč ale neuspěl. Benfika však zlepšeným výkonem ve druhém poločase dokázala po brankách Gimsaye a Porče srovnat stav. O konečném vítězství 4:2 rozhodl dvěma brankami Richard Foltýn.

26. kolo , 1. června 2024, Lokomotiva Brno Horní Heršpice - FK Blansko B

Lokomotiva Brno Horní Heršpice

FK Blansko B

Branky: 35. Zvejška, 40. Dolníček - 53. Gimsay, 65. Porč, 72. a 87. Foltýn