Karviná B

Karviná B

Kombinovaný tým složený převážně z dorosteneckých hráčů vyrazil ve středu bojovat v posledním kole 1.B třídy do Kunštátu. Vedením týmu byl tedy pro dnešní zápas pověřen Erik Mihola. Blanenští hráči svým výkonem rozhodně nepropadli, ukázala se však zkušenost domácího týmu v koncovce, zatímco blanenští ani své nejvyloženější šance neproměnili. Kunštát si postupně vytvořil tříbrankový náskok, Blansko se však nevzdalo a dvěma góly v závěru korigovalo na konečných 3:2. Pro mladé hráče se jednalo o cennou zkušenost, která jim pomůže v dalším fotbalovém růstu.

14. kolo , 5. června 2024, FK Kunštát B - FK Blansko B

FK Kunštát B

FK Blansko B

Branky: 8. a 66. Stejskal, 53. Boček - 86. Valenta, 88. Zouhar
Žluté karty: 86. Měcháček, 88. Bednář - 30. Brázda
Rozhodčí: Jurča - Odehnal, Heger

Navrátil (83. Šmerda O.) - Tenora M. (68. Markus), Bezděk, Havlík (46. Doležel), Stejskal, Videman, Konečný, Lick (68. Měcháček), Valenčík (68. Horák), Boček (C), Bednář
Náhradníci: Horák, Doležel, Zámek, Měcháček, Markus, Šmerda
Trenér: Miloš Šmerda

Tenora F. - Pernica, Brázda, Nejezchleb (46. Müller), Šulc (46. Setnička), Dujka (63. Valenta), Foltýn (C), Kala (46. Zouhar), Doubek, Fojtík, Dračka (63. Badal)
Náhradníci: Veselý - Zouhar, Valenta, Badal, Müller, Setnička
Trenér: Erik Mihola

Komentář trenéra Erika Miholy:

„Zápas splnil vše, co jsem od něj jako dorostenecký trenér očekával. Zapojili jsme do něj 12 hráčů věkově spadajících do dorostu, z toho 9 z mladšího dorostu, a kluci hráli skvěle. To, že jsme dnes prohráli, je, myslím si, až na nějakém druhé či třetím místě. Dnes mě hlavně zajímal herní projev a samotná hra, a v tomto ohledu mě všichni kluci velice potěšili. Pokud takových zápasů bude více, tak budu vzhledem k naší filozofii a tomu, jak chceme v Blansku dělat fotbal, jedině rád.“