Karviná B

Karviná B

Zítřejší 32. kolo uzavírá letošní ročník Moravskoslezské fotbalové ligy. Blansko v něm nastoupí na domácí půdě na Údolní proti celku ze Slezska - MFK Karviná B. Hostující celek skončí v tabulce nejhůře na 6. místě, v případě výhry a souhry dalších výsledků by mohli hosté skončit celkově na 4. místě. Karvinští celou sezónu okupovali přední příčky soutěže a i v jarní části dokazovali, že jejich podzimní forma nebyla náhoda. V posledních dvou kolech s Hranicemi (3:0) a Bohunicemi (2:0) navíc udrželi čisté konto. Blanenští fotbalisté si mohou již nějakou dobu oddechnout, neboť je jisté, že místenku do nové třetiligové sezóny jim už nikdo nevezme. V posledním kole navíc vyválčili remízu v Hodoníně po bezbrankové remíze 0:0. Zítřejší zápas tak bude pravděpodobně bez větších tlaků a nervů a zveme všechny fanoušky, kteří mohou před dlouhou pauzou naposledy vidět tým na domácí půdě, aby přišli v hojném počtu dovést hráče k poslední výhře! Utkání startuje na Údolní od 17. hodiny.

Autor - Adam Přikryl