Karviná B

Karviná B

Včera proběhl v Olomouci los soutěžního ročníku 2024/25 a známe tak již rozlosování soupeřů pro podzimní část sezóny MSFL! FK Blansko zahájí sezónu 2./3. srpna, kdy se před domácím publikem utká s mužstvem Znojma.

Hracím termínem domácích zápasů zůstává sobota. V úvodních kolech sezóny se uvažuje i o pátečním termínu, ten však vždy vyžaduje schválení ze strany soupeře.

Nováčky MSFL jsou z divizí postupující FC Zbrojovka Brno B, FC Strání a TJ Unie Hlubina. Do MSFL se také vrací po sestupu z 2. ligy SK HS Kroměříž.

Úvodních 5 kol:

1. kolo: FK Blansko - 1.SC Znojmo FK
2. kolo: FK Blansko - ČSK Uherský Brod
3. kolo: FC Zlínsko - FK Blansko
4. kolo: FK Blansko - SK Uničov
5. kolo: FC Strání - FK Blansko

Podzimní část zakončí svěřenci trenéra Vorlického doma se Zlínem B.

Rozlosování všech kol naleznete na webu v sekci zápasy MSFL (po přepnutí na nový ročník 2024/25). Termíny všech zápasů jsou zatím pouze orientační a budeme je průběžně aktualizovat na základě zaslaných hlášenek našich soupeřů.

Zdroj fotografie: FB MSFL

Autor: Zdeněk Veselý ml.