Jarní část MSFL už sice začala, první domácí duel ale přichází na řadu až nyní. Blanenští fotbalisté se v rámci jarní části třetí nejvyšší fotbalové soutěže v zemi přestaví domácím divákům v celkem osmi případech.

Novinkou pro příznivce Blanenských bude přesun termínu ze soboty na neděli v 10:15, čímž se blanenský fotbal vrací do časů před postupem do F:NL. Začátek soutěže však nezastihne FK Blansko na Údolní, ale na stadionu na ulici Mlýnské – konkrétně na umělé trávě. Domácí pažit po zimě ještě není stoprocentně připraven, a proto zvolil klub alternativu v podobě umělého povrchu.

Jak už bylo zmíněno, Blansko čeká celkem osm domácích duelů. U všech z nich je stanoven čas na nedělních 10:15, ale jedna výjimka se přece jen najde. Vložené 34. kolo je předběžně určeno na středu 25. května s časem 17:30. Jednorázové vstupné zůstává na hodnotě 60 korun a permanentkáři z minulé sezóny mohou počítat se vstupem v rámci své permanentní vstupenky. Součástí vstupenky je i program utkání.

I na jaře můžete čerpat z nabídky fanshopu, kterou najdete na webových stránkách zde. Fanshop si pro vás připravuje i soutěž, kterou zveřejníme koncem týdne na našich sociálních sítích.

Jarní část MSFL přinese velké bitvy, které budou pro náš klub nesmírně důležité. Přijďte podpořit FK Blansko a ukázat, že má Blansko stále perfektní fanoušky, tak jako tomu bylo před koronavirem!