Blansko

Prostějov

2:1
Rozpis zápasů

vs

Blansko

Prostějov

2

1

Rozpis zápasů

Články

Životní jubileum - Josef Mokrý

30.04.2018
B l a n s k o - Šedesát let svého života oslavil v roce 2018 bývalý výborný fotbalista Spartaku ČKD Blansko Josef Mokrý.

Sodomkův kontaktní gól k remíze nestačil, Vrchovina odvezla z Blanska všechny body

29.04.2018
B l a n s k o - Druhý domácí zápas A-týmu v jarní části Fortuna Moravskoslezské divize D tentokráte skončil bez bodového příspěvku. Blansko bylo pro vedoucí celek divize velmi vyrovnaným a místy i lepším soupeřem , nicméně neproměnilo několik slibných šancí a soupeři podlehlo 1:2.

Do Blanska zavítá Vrchovina!

26.04.2018
B l a n s k o - Po téměř měsíční přestávce se blanenští fanoušci konečně dočkají domácího utkání A-týmu. Na stadion na Údolní zavítá v sobotu v rámci 23. kola vedoucí celek Fortuna Moravskoslezské divize D SFK Vrchovina.

Bojovný výkon na body nestačil, Blansko odjelo z Bzence s porážkou

23.04.2018
B l a n s k o - Třetí venkovní utkání jarní části sezóny vyšlo pro blanenské hráče bodově naprázdno. Svěřenci trenéra Maši nedali v Bzenci svou kůži lacino, srdnatě bojovali a vytvořili si několik slibných šancí, bohužel však bez gólového efektu.

Muži se představí na půdě Bzence, dorostence čeká v domácím prostředí Líšeň B

20.04.2018
B l a n s k o - 21. kolo divizních soutěží nabídne zajímavá střetnutí blanenských týmů. Muži se v sobotu představí v Bzenci, dorostence čeká rovněž v sobotu dvojzápas s Líšní B na stadionu na Údolní.

V Bzenci nás nečeká nic jednoduchého, říká Jiří Kratochvíl

17.04.2018
B l a n s k o - Blanenskému A-týmu vyšly poslední dva zápasy na výbornou. Nejdříve porazil na domácí půdě Velkou Bíteš a poté přivezl tři body z Třebíče. Objektivní zhodnocení výkonů mužstva a další postřehy, směrem k jarní části soutěže, zprostředkoval v tomto krátkém rozhovoru záložník FK Blansko Jiří Kratochvíl.

Žáci napůl vítězně s Žijeme hrou, dorostenci zítra zajíždí do Humpolce

13.04.2018
B l a n s k o - Starší a mladší žáci odehráli dnes, 14.dubna 2018, dva duely na umělé trávě na Mlýnské. Zatímco starší žáci svému soupeři z Kunštátu podlehli těsně 2:3 , mladší žactvo se dočkalo vítězství v poměru 5:1.

Napsali o nás: Blanenští fotbalisté si z Vysočiny přivezli nejen body, ale i víkendové volno

10.04.2018
T ř e b í č - Druhé jarní vítězství a druhé v sezoně na hřišti soupeře. Blanenští fotbalisté plní jarní plány a stíhají střed divizní tabulky.

Druhé vítězství mužů v řadě, tentokráte v Třebíči

09.04.2018
B l a n s k o - Tak se to po delší době zase podařilo! A-mužstvo zajíždělo v neděli do Třebíče s cílem vybojovat tři body, což se stalo skutečností. Svěřenci trenéra Maši po vítězství 3:0 vybojovali teprve druhou výhru z venkovních hřišť v této sezoně a znovu se o něco výrazněji vzdálili sestupovým příčkám.

Víkendový program blanenských družstev

05.04.2018
B l a n s k o - O prvním, kompletně dubnovém víkendu, nás čeká několik zajímavých střetnutí blanenských družstev. Muži se představí v Třebíči, dorostenci doma s Hodonínem , starší a mladší žáci zajíždí do Kohoutovic.

Velká Bíteš pokořena brankami Kuldana a Kratochvíla

01.04.2018
B l a n s k o - Vítězný začátek jara na domácí půdě mají za sebou muži FK Blansko. Na umělé trávě na Mlýnské porazili svěřenci trenéra Maši Velkou Bíteš 2:0 a vybojovali velmi důležité tři body v boji o záchranu soutěže.