Blansko

Dukla

1:0

Varnsdorf

Blansko

20.09.2020 | 16:30

Rozpis zápasů

vs

Blansko

Dukla

1

0

vs

Varnsdorf

Blansko

20.09.2020 | 16:30

Rozpis zápasů

Články

F:NL opět nabírá na tempu, Blansko míří do Varnsdorfu

včera
B l a n s k o - Blanenské fotbalisty čeká jeden z těch nejméně přiíjemných výletů. V rámci 4. kola je čeká cesta do více než 250 kilometrů vzdáleného Varnsdorfu. Souboj se čtvrtým týmem F:NL startuje v neděli v 16:30.

Postup vystřelil Přerovský, Blansko poráží Frýdek a míří do třetího kola MOL Cupu

15.09.2020
F r ý d e k - M í s t e k - Těžké utkání druhého kola MOL Cupu čekalo Blanenské na půdě Frýdku-Místku. Motivovaný třetiligový soupeř se z nováčkem druhé ligy příliš nemazlil a rozhodčí Cieslar měl plné ruce práce. Blansko šlo do vedení v 36. minutě, kdy se prosadil Přerovský. Domácí ve druhé půli odpověděli, ale z penalty v nastaveném čase rozhodl druhou brankou v zápase Daniel Přerovský.

Tomáš Vasiljev po Dukle

13.09.2020
Blansko - První branku Blanska na domácí půdě zaznamenal v padesáté minutě utkání s Duklou Praha Tomáš Vasiljev. Letošní nováček v blanenském kádru tak po zápase logicky neutekl mediálním povinostem a rozpovídal se o své trefě a celém utkání s Duklou.

Měsíc náborů je po roce zpět! Fotbalové kluby po celé republice opět hledají fotbalové hvězdičky

11.09.2020
První září neznamená pro děti jen návrat do školních lavic. V tomto měsíci si také často vybírají, čemu se budou během roku ve volném čase věnovat. A fotbalové kluby jim pod záštitou FAČR nabízí hned celý měsíc, kdy děti můžou přijít i s kamarády do jednoho z oddílů a vyzkoušet si fotbalový trénink na vlastní kůži.

Po skvělém výkonu první výhra! Zápas s Duklou rozhodl Vasiljev

11.09.2020
Historicky první domácí duel Blanska ve F:NL nakonec dopadl přesně podle představ dvanácti set fanoušků, kteří v pátek odpoledne dorazili na utkání proti Dukle. Ta měla v první půli duelu několik tutovek, jednou trefila tyčku, ale branky se nedočkala. Rozhodnutí vzal na sebe zkraje druhé půle Tomáš Vasiljev, který svému týmu vystřelil proti velkému favoritovi první tři body v nové sezóně.

F:NL míří do Blanska, na Mlýnské se předvede Dukla Praha!

10.09.2020
Blansko - Již poslední hodiny zbývají do prvního domácího duelu Blanska ve druhé nejvyšší fotbalové soutěži. Na hřiště na Mlýnské se chystá soupeř ze všech nejzvučnější - FK Dukla Praha. Devadesát minut radosti, naděje a emocí startuje v pátek 11. září v 17:00. Doprodej vstupenek bude probíhat hodinu před utkáním. Hodinu před utkáním se také otevřou brány stadionu.

Předprodej na Duklu!

10.09.2020
Ve čtvrtek 10. září od 17:00 bude v kabinách na Mlýnské probíhat prodej permanentních vstupenek a vstupenek na zápas s Duklou Praha. Vzhledem k opatřením, které jsou přijaty na základě COVID situace, je stadion rozdělen do dvou sektorů. Sektor A a sektor B. V rámci sektoru A je tribuna na sezení, i na stání. Sektor B je situován za brankou směrem k zimnímu stadionu.

Oldřich Machala: Musíme začít proměňovat šance

06.09.2020
Blansko - Blanenští fotbalisté si reprezentační pauzu vyplnili přípravným utkáním s Třincem. Devadesát minut hry přineslo jedinou branku, z které se bohužel radoval celek z Moravskoslezského kraje.

Vyrovnaný zápas s Třincem rozhodl v závěru Akulinin, Třinec veze domů výhru

04.09.2020
Blansko - V reprezentační pauzy přijel na stadion na Mlýnské druholigový Třinec. Vyrovnaný zápas dlouho nepřinášel branku. Blansko sice místy mělo převahu, ale šest minut před koncem rozhodl o osudu zápasu Akulinin a Třinec veze domů výhru.

Informace k prodeji vstupenek a permanentek

03.09.2020
Blansko - Rozšiřujeme možnost zakoupit si permanentku na F:NL! Koupit si ji budete moct i před zápasem s Třincem, konkrétně hodinu před utkáním. Stejná možnost bude probíhat i o týden později. Ve čtvrtek 10. září se otevřou pokladny pro doprodej permenentek a zároveň předprodej vstupenek na zápas s Duklou. Prodejny vstupenek budou umístěny k nového vstupu na stadion, který je situován u skateparku.

Blansko posiluje ofenzívu, z ostravského Baníku přichází Jakub Šašinka

02.09.2020
Blansko - Sportovní vedení FK Blansko nelení a přivádí další posilu do kádru. Z ostravského Baníku míří do dresu Blanska majitel 58 startů v nejvyšší soutěži a autor tří branek ve FORTUNA:LIZE - Jakub Šašinka. Čtyřiadvacetiletý forvard přichází do Blanska na hostování, které vyprší 25.01.2021.