Karviná B

Karviná B

Potvrzeno. Po Dominiku Šmerdovi a Davidu Bednářovi se do Blanska vrací další hráč, jenž zde v minulosti působil, a tím je Martin Sedlo!

Zkušený obránce byl u postupu Blanska do MSFL i Fortuna národní ligy, kterou v dresu blanenských zároveň i okusil, a patřil k pilířům mužstva. Poté odešel do Startu Brno a letos v zimě se přesunul do rodných Nikolčic, odkud také do Blanska přichází. Martin může nastupovat na kraji i ve středu obrany a kromě spolehlivé defenzivní práce je také velmi platný v ofenzivní činnosti.

Vítej zpět, Sedlis!

Autor: Zdeněk Veselý ml.