Blansko

Prostějov

2:1
Rozpis zápasů

vs

Blansko

Prostějov

2

1

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Do nového ročníku vstoupí fotbalisté Blanska s novým partnerem na dresu. Management klubu se domluvil s brazilskou společností PENALTY a od nového ročníku F:NL budou blanenští fotbalisté oblékat oblečení této značky.

Brazilská společnost PENALTY působí na trhu již takřka půl století, za tu dobu se stačila vyšplhat mezi čtyři největší sportovní značky v Brazílii a svými produkty zásobuje i evropský trh. Od nové sezóny proniká i do Moravského krasu, ve kterém bude oblékat fotbalisty Blanska. „Spolupráce s blanenským fotbalovým klubem je pro nás a pro značku PENALTY velmi důležitá. Moc rádi bychom dále posunuli vnímání brazilské sportovní značky PENALTY na českém trhu jakožto kvalitního produktu z jihoamerického kontinentu, která dokáže pokrýt kompletní požadavky fotbalových klubů i na té nejvyšší úrovni,“ říká o nově uzavřené spolupráci Marek Holík ze společnosti Winner Sport, jenž je výhradním dovozcem značky PENALTY do republiky.

Blansko ve společnosti PENALTY získává pevného partnera pro boje ve F:NL, kde bude svádět líté bitvy s týmy jakým je třeba pražský Žižkov, či Hradec Králové. „Jednání o spolupráci bylo velmi férové, my jsme čekali, jak se vyvine situace s postupem klubu do druhé ligy v návaznosti na okolnosti kolem koronavirové pandemie a ve chvíli, kdy tento aspekt byl jasný, byla domluva velice rychlá. Musím říci, že také vedení blanenského fotbalu se líbila možnost stát se aktuálně lídrem značky PENALTY na českém trhu a i tímto se daleko víc zviditelňovat,“ dodává Holík.

Fotbal v Blansku tak skutečně kráčí do nové kapitoly ve své historii, která nese jednoduchý název - FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA. A v ní bude bojovat o setrvání mezi smetánkou profesionálních klubů. O nesporném růstu blanenského fotbalu je přesvědčen i Marek Holík.„Úroveň fotbalu v Blansku šla v posledních letech rapidně nahoru a postup do druhé ligy je velká odměna za úsilí, které se v Blansku fotbalu věnuje. Věřím, že i cílevědomá práce s mládeží, bude posunovat blanenský fotbal výš tak, aby si udržel stabilní pozici na úrovni minimálně druhé ligy,“ uzavírá.