3:0

Karviná B

3

0

Blanenští fotbalisté za sebou mají poslední utkání letní přípravy, v němž doma přivítali nováčka ČFL z Ústí nad Orlicí. Blansko drželo míč povětšinu času na svých kopačkách a v prvním poločase vstřelilo 3 branky. Další velká šance Tulajdana z malého vápna zůstala nevyužita a hosté těsně před přestávkou z ojedinělé příležitosti snížili. Druhý poločas už neměl příliš vysoké tempo, hosté měli dvě velké šance v 53. a 85. minutě, v obou případech však dobře zakročil Nešetřil a podržel svůj tým. Blanenští už si větší šanci nevytvořili a Ústí nad Orlicí v poslední minutě pěknou brankou snížilo na konečných 3:2.

přátelské utkání , 26. července 2024, FK Blansko - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

3:2

3:1

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

Branky: 3. a 26. Jambor, 31. Chyla - 38. Hoffmann, 90. Bednář
Rozhodčí: Slabý - Nejezchleb, Korčák

Nešetřil - Jambor, Chyla, Blažík, Málek - Němec, Adamec - Šmerda, Smrčka (C), Gimsay - Tulajdan
Střídali: Feik, Černý, Sedlo, Kocůrek, Jaroš, Kouakou, Foltýn, Psota

?

Popis gólových situací:

3. minuta: Němec přihrál do středu pole Smrčkovi, blanenský kapitán z jedné výborně přihrál nabíhajícímu Jamborovi, který procedil míč přes brankáře do sítě - 1:0.

26. minuta: Přetažený centr Gimsaye si našel na zadní tyči Šmerda, ten se neukvapil a přihrál na malé vápno Jamborovi, pro kterého už nebyl problém dopravit míč za záda brankáře - 2:0.

31. minuta: Brankář hostů si na rohu malého vápna stáhl centr Smrčky, míč mu však nečekaně vypadl z náruče a pohotový Chyla míč uzmul a skóroval - 3:0.

38. minuta: Po špatné organizaci a přihrávce na levou stranu propálil Nešetřila k bližší tyči Hoffmann - 3:1.

90. minuta: Míč se po ztrátě blanenských dostal na hranici vápna k Bednářovi, jenž se z první opřel do míče a vymetl levou šibenici - 3:2.